2015 Utstilling Gaalaasbanen 23 og 24 mai

 • Norsk Pomeranian Klubb ønsker velkommen til utstilling og valpeshow på Gaalaasbanen, Hamar Søndag 24. mai 2014

  Du kan laste ned PM HER

  Søndag 24/5 Deles årets første Klubb Cert ut til beste Pomeranian hann og tispe

   Dommere Pomeranian:

  • Norsk Shih Tzu Klubb 23.05.2014: – Freddie Klindrup, Danmark
  • Norsk Pomerianian Klubb 24.05.2015:  – Jan Törnblom, Sverige

   

  Dommerliste Norsk Shih Tzu Klubb

   

  Dommerliste

  Klubbens hjemmeside: http://www.pomeranianklubben.no

  Søndag 24. mai. Eksteriør Utstilling for hunder i gruppene 1,2,3,4/6,5,7,8, og 9

  og valpeshow (valpene dømmes av rasedommer så langt det er mulig)

   

  Gruppe 1: Hvit gjeterhund, Komandor, Mudi, Old English Sheepdog. Polsk owczarek nizinny, Schapendoes .Schipperke, Sydrussisk ovtcharka,Welsh Corgi Cardigan- Pembroke. Imbimbo Nicola, Italia. Bouvier des Flandres. Hollandsk gjeterhund-kort-lang- strihåret, Kuvasz. Beradze Luza, Tsjekkia. Australian Cattledog,- Kelpie, -Shepherd og -Stumoy tail cattle dog. Puli. Pumi. Shetland Sheepdog. Klindrup Freddie, Danmark

  Gruppe 2: Affenpinscher, Bullmastiff. Dvergpincher, Landseer, Napolitansk mastiff. Pyreneisk mastiff. Rottweiler, Schnauzer, Schnauzer Salt/pepper. Sentralasistisk Ovcharka, Serra da estralahund (korthåret), Shar pei, Imbimbo Nicola, Italia. Anatolisk gjeterhund.Bordeaux dogge. Ca De Bou. Cane Corso, Dansk-svensk gårdshund, Dogo Canario. Dvergschnauzer. Engelsk Mastiff, Entlebucher Sennenhund, Grosser schweizer sennenhund, Hovawart, Kaukasisk ovtcharka, Newfoundlender, Pincher, Riesenschnauzer salt/pepper, Riesenschnauzer sort. Beradze Luza, Tsjekkia. Leonberger. Spansk mastiff. Tibetansk Mastiff. Klindrup Freddie, Danmark.

  Gruppe 3: Yorkshire terrier. Beradze Luza, Tsjekkia.

  Gruppe 4/6: : Basset artesien normand, -bleu de gascogne, -fauve de bretagne. Basset hound, Bayersk Viltsporhund. Blodhund. Hannoveransk Viltsporhund. Beradze Luza, Tsjekkia. Dalmantiner. Grand Basset Griffon Vendeen, Peti Basset Griffon Vendeen, Klindrup Freddie, Danmark

  Gruppe 5: Buhund. Chow Chow. Eurasier, Grønlandshund. Kleinspitz. Podenco Canaria.- Ibicenco glatt/strihåret.og- Portugues Imbimbo Nicola, Italia. Alaska Malamute, Amerikansk Akita, Basenji, Etnahund. Faraohund. Finsk Lapphund, Lapsk Vallhund. Svensk Lapphund. Beradze Luza, Tsjekkia. Samojed. Siberian Husky Alfort Dermot, Irland. Pomeranien Tørnblom Jan, Sverige: Islandshund. Japansk spisshund. Keeshond Meksikansk Nakenhund, Norsk lundehund. Klindrup Freddie, Danmark.

  Gruppr 7: Ungarsk Vizsla korthår og strihåret. Imbimbo Nicola, Italia. Stabyhound. Klindrup Freddie, Danmark.

  Gruppe 8: Kooiker hund. Portugisisk vannhund, Wachtelhund. Beradze Luza, Tsjekkia. 

  Gruppe 9: Shih Tzu Beradze Luza, Tsjekkia. Bichon Havanais, Bolognes, Boston Terrier, Griffon Brabancon-Belge-Bruxellois, Løwchen. Tibetansk Spaniel. Alfort Dermot, Irland

  Bichon Frise, Dverg puddel, Mellom puddle, Stor puddel, Toy puddel, Russeian toy kort-langhåret, Prazsky Krysarik. Tørnblom Jan, Sverige Chinese Crested, Chinese Crested powder puff, Coton De Tulear, Japanese Chin, King Charles Spaniel, Lhasa Apso, Malteser, Mops, Papillon, Phalene, Pekingeser, Russkaya Tsvetnaya Bolonka.Tibetansk terrier, Alfort Christabel, Irland

   

  Påmeldingsadr manuelt: NPK v/ Unn Saxvik. Kontakttelefon: +47 901 01 779 Betaling til: konto nr: 1503.32.92721

  FORBEHOLD OM DOMMER ENDRING

   

  Påmelding og betalingsfrister: Elektronisk /Manuell, 27/4. kr. Voksne 350, Valper kr. 250-, og forlenget frist 4/5. Voksne kr. 410,-. Valper kr 290,- Påmeldingen er økonomisk bindene. F.o.m.3. hund m/samme reg. eier bet ½ avgift. Gjelder ikke valp. NB! Innbetalingene for manuelt påmeldte hunder må merkes med hundens reg. nr og rase. Manuel påmelding på vanlig A4 skjema, kan lastes ned fra nkk.no. WEB: Påmelding via NKK elektronisk påmelding, www.nkk.no – min side, bruk Visa – Mastercard.

   

   

  Anvisningen på kartet er ikke helt riktig – banen ligger ca 100 lengre borte. 

  LOGO-RC-485